Soita:

010 421 3600

 

Lähetä sähköpostia:

info@businesscoaching.fi

  • Facebook App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Twitter App Icon

Kysy heti

Pyydä yhteydenottoa

Varaa kartoitusaika

  1. Varaa veloitukseton tilannekartoitus ammatticoachin kanssa.

  2. Kysy ja keskustele asiantuntijan kanssa joko puhelimessa tai kasvotusten.

  3. Saat toimintaehdotuksen ja tarjouksen, joka ei velvoita sinua mihinkään.

Soita meille

Tiina Harmaja
Partner
Asiakkuudet

+358 50 411 5977
tiina.harmaja@businesscoaching.fi
Mari Mattsson
Partner
Asiakkuudet

+358 40 703 6575
mari.mattsson@businesscoaching.fi
Karoliina Salovaara
Partner
Hallinto, talous

+358 50 322 5517
karoliina.salovaara@businesscoaching.fi
Tuovi Haikala
Associate
Asiakkuudet

+ 358 40 5333113
tuovi.haikala@businesscoaching.fi
Erja Virtaneva
Associate
Asiakkuudet

+358 50 539 9192
erja.virtaneva@businesscoaching.fi
Julie Bell
Partner
UK Operations

+44 7985 214906
julie.bell@businesscoachingcenter.com
Show More

Toimistot

BCC Business Coaching Center Oy

Mechelininkatu 13 LH 3

00100 Helsinki

Finland

 

+358 10 421 3600

info@businesscoaching.fi

BCC UK

Business Coaching Center Ltd

Warwickshire

UK

 

 

+44 7985 214906

info@businesscoachingcenter.com

BCC Business Coaching Center Oy

Koulukatu 13b

20100 Turku

Finland

 

+358 10 421 3600

info@businesscoaching.fi

BCC Business Coaching Center Oy

Mechelininkatu 13, 00100 Helsinki, Finland

info@businesscoaching.fi

+358 10 421 3600

y-tunnus/VAT Number 2107152-9

Sivustollamme käytetään evästeitä- lisätietoa

We use cookies- more info

  • Facebook
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter